Álláshirdetés Kérjük csak abban az esetben küldje el Önéletrajzát, amennyiben
- már van gyakorlata ebben a munkakörben
- tud önállóan munkát végezni
- végzett már hideghívásokat VAGY nagyon jó a kommunikációs készsége
Az Elveszett Örökségeink Nyomában Kulturális Egyesület (www.gyerevelunk.hu) hosszú távra keres gyakorlott, tapasztalattal rendelkező telemarketinges, telesales-es munkatársat. Telesales-es Telemarketinges munkatársat keresünk.
Munkakör :  Adományszervezés, hirdetésszervezés

Munkavégzés helye : A betanulás időszakában Budapest, XIV. Kerület, Öv utca.
A munka esetleg otthonról is végezhető, megbeszélés szerint.

Munkaidő : Hétfő, Kedd, Szerda (később Csütörtök, Péntek) 10-18 óra. Kezdés : Azonnal
Fizetés : Jutalékos rendszerben 15 % minden megkötött üzlet után
Kérjük küldje el fényképes Önéletrajzát az info@gyerevelunk.hu - email címre.
Kérdés esetén hívja a 06-29-770484 vagy a 06-703699776 os telefonszámok valamelyikét.

Feladat :
I.) Egyesületünk digitális tananyag elkészítésén dolgozik az általános iskolák számára. Ehhez a tananyaghoz kell hirdetőket szervezni.
 II.) Egyesületünk turisztikai reklámfilmkészítéssel foglalkozik, ehhez kell hoteleket és szállásokat szervezni.

     Elvárások:
  • kiváló kommunikációs készség,
  • jó meggyőző készség,
  • önálló, gyors munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • eredményorientált szemlélet, értékesítői attitűd
  • számítógép kezelői ismeretek (World, Excel)
  • hideghívásokban szerzett tapasztalat
    Előnyt jelent:
  • call centerben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kérjük, küldjön motívációs levelet is, mely a következőket tartalmazza :
    - miért érdekelné az állás
    - mivel győzne meg egy szállást, hogy velünk készíttesse el reklámfilmjét. (azon információk alapján, amik honlapunkon, illetve ezen az oldalon megtalálhatóak.)
    A motívációs levél nélkül küldött önéletrajzokat nem áll módunkban elfogadni.